Konzílium

Náš tím

Neurologické a rehabilitačné centrum

Vďaka tímu profesionálov a kvalitnému vybaveniu poskytujeme špičkové služby v oblasti neurológie, rehabilitácie, a wellnessu. Našim cieľom je Vaše zdravie a spokojnosť.

MP

MUDr. Magdaléna Perichtová

založila medicínske centrum v roku 2005. Po absolovaní Univerzity Komenského v Bratislave pracovala na Neurologickom oddelení v Dubnici nad Váhom u Prim. MUDr. Karola Krajču. Po získaní atestácií z neurológie a detskej neurológie sa ďalej vzdelávala na renomovaných neurologických pracoviskách v Bratislave, ale aj u Prim. MUDr. Dolanského, Doc. MUDr. Hovorku, Prim. MUDr. Ing. Petránka a MUDr. Hermana v Prahe, Profesora Dr. Tackmana a Doc. MUDr. Rakického v SRN v elektroencefalografii, elektromyografii a sonografii.

10 rokov predsedala Združeniu ambulantných neurológov, bola vedeckým sekretárom Slovenskej neurologickej spoločnosti a predsedom neurologickej sekcie Slovenskej lekárskej komory a členkou Kontrolného výboru SLK.

Od roku 2012 je predsedkyňou Sekcie detských neurológov pri SLS.

V roku 2012 sa v rámci ankety Hospodárskych novín TOP lekári ’12 umiestnila medzi prvými 5 odborníkmi z oblasti neurológie.
Viete kto sú TOP lekári na Slovensku? Prečítajte si na strane 29 ...